KONST / Litografier / Färglitografi 12837115
nr 1283 7115
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, PT, signerad. Bladets mått: 42x57 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:23:36
21/10 15:44:19
21 okt